De gezelligste badmintonvereniging van Leeuwarden!

Elke speelavond wordt er
door één of twee leden ingedeeld

Het indelen begint om 19:40 uur en duurt - afhankelijk van de drukte - tot 22:00 uur

Wil jij ook eens indelen? Laat het de technische commissie weten!

 

Indeelschema 2018/2019

Datum Indeler 1 Indeler 2 Training
6 september Sarah Kootstra Fokke Foray Hero
13 september Fokje Greving Jasper Gijsen Hero
20 september Johan van der Ven Marcel van Herpen Soeris
27 september Kevin Post Erik Hoekstra Soeris
4 oktober Wilma Veurman   Hero
11 oktober Amanda Lamsma   Hero
18 oktober Kirsten Born Lisa Verhoef Soeris
25 oktober Willem Marinus Femke Poelstra Soeris
1 november Willy de Jong Corrie Dirksen Hero
8 november Wilma Veurman   Hero
15 november Amanda Lamsma   Soeris
22 november Fokke Foray Kirsten Born Soeris
29 november Jasper Gijsen Sarah Kootstra Hero
6 december Marcel van Herpen Kevin Post Hero
13 december Wilma Veurman   Soeris
20 december Erik Hoekstra Johan van der Ven Soeris
27 december Femke Poelstra Willem Marinus Hero
3 januari Willy de Jong   Hero
10 januari Corrie Dirksen Lisa Verhoef Soeris
17 januari Wilma Veurman   Soeris
24 januari Amanda Lamsma   Hero
31 januari Fokje Greving Iris Doetjes Hero
7 februari Sarah Kootstra Fokke Foray Soeris
14 februari Jasper Gijsen Femke Poelstra Soeris
21 februari Wilma Veurman   Hero
28 februari Amanda Lamsma   Hero
7 maart Marcel van Herpen Kirsten Born Soeris
14 maart Kevin Post Johan van der Ven Soeris
21 maart Willem Marinus Erik Hoekstra Hero
28 maart Wilma Veurman   Hero
4 april Amanda Lamsma   Soeris
11 april Fokje Greving Corrie Dirksen Soeris
18 april Willy de Jong   Hero
25 april Lisa Verhoef Fokke Foray Hero
2 mei Wilma Veurman   Soeris
9 mei Amanda Lamsma   Soeris
16 mei Femke Poelstra Jasper Gijsen Hero
23 mei Erik Hoekstra Iris Doetjes Hero
30 mei Hemelvaartsdag   Soeris
6 juni Johan van der Ven Willem Marinus Soeris
13 juni Wilma Veurman   Hero
20 juni Amanda Lamsma   Hero
27 juni Marcel van Herpen Kirsten Born Soeris



 
×